MEDARBETARE

team_image
VD/Marknadschef/Projektledare

Thomas Pall

thomas@pamedia.se
08-599 080 51

team_image
Projektledare

Daniel Åhlberg

daniel@pamedia.se
08-599 080 52
0739-87 87 60

team_image
Projektledare

Michael Lindblå

michael@pamedia.se
08-599 080 55
070-777 99 84

team_image
Projektledare/Produktion

Lars Selestam

lars@pamedia.se
08-599 080 53
0763-20 58 88

team_image
Formgivare och Art Director

Maino Hartzell

maino@pamedia.se
08-599 080 54

team_image
Formgivare och Senior Art Director

Joakim Törnqvist

joakim@pamedia.se
08-599 080 59
0705-08 57 59

team_image
Tryckeri och storformat

Niclas Öhrn

niclas@pamedia.se
08-599 080 57

team_image
Tryckeri och storformat

RICKARD NYMAN

08-599 080 56

team_image
Tryckeri och storformat

Theresé Lundberg

therese@pamedia.se
08-599 080 56

team_image
Projektledare, konstruktör och förpackningsdesigner

Anders Bergman

anders@pamedia.se
08-599 080 62
070-281 41 43